Комплект ДБЖ VIA Energy Mini UPS 2.0 + бездротовий маршрутизатор Ruijie RG-EW3200GX PRO
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Комплект маршрутизатор+ДБЖ |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Кількість портів | 5 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000M |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax + DL/UL MU-MIMO |
| Антена | 2.4 ГГц, 4×4 800 Мбіт/с; 5 ГГц, 4×4 2400 Мбіт/с |
| Живлення | DC 12 В, 2A |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Підключення | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 45 ° C |
| Розміри | 190 / 190 / 41 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект ДБЖ VIA Energy Mini UPS 2.0 + бездротовий маршрутизатор Ruijie RG-EW3200GX PRO
Комплект з бездротового Wi-Fi 6 маршрутизатора Ruijie Reyee RG-EW3200GX PRO та джерела безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS 2.0 36 Вт 10400 мАг. ДБЖ забезпечить до 7 годин автономної роботи маршрутизатора.
Ключові властивості
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW3200GX PRO
* Бездротовий дводіапазонний гігабітний маршрутизатор Wi-Fi 6.
* Підтримка безшовного роумінгу Mesh Wi-Fi.
* Підтримується безкоштовне хмарне керування через веб – Ruijie Cloud протягом усього терміну служби, а також керування через мобільний застосунок.
* Антена: зовнішня 2.4 ГГц 4*4: макс. швидкість 800 Мбіт/с; 5 ГГц 4*4: макс. швидкість 2400 Мбіт/с.
* Підтримка Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac/ax + DL/UL MU-MIMO.
* Порти: 1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с (Auto MDI/MDIX); 4 порти LAN 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX).
* Живлення DC12В 2A, споживання 24 Вт.
Джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS 2.0
* Вбудований літієвий акумулятор 10400 мАг. Забезпечить до 7 годин безперебійної роботи роутера.
* Вихідні інтерфейси USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/2A, DC 12V/2A, PoE 15V/0.6A, PoE 24V/0.6A.
* Максимальна вихідна потужність 36 Вт.
* Вхідна напруга 85-265 В (AC) 50-60 Гц.
* Інтелектуальна схема захисту від перезарядження, перерозрядження та короткого замикання.
* Компактний і легкий пристрій розмірами 160 / 105 / 33 мм та вагою 410 г, з індикатором рівня заряду батареї.
* Всі необхідні кабелі у комплекті.