Комплект ДБЖ VIA Energy Mini UPS + бездротовий маршрутизатор Ruijie RG-EW300 PRO
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Комплект маршрутизатор+ДБЖ |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n) |
| Кількість портів | 4 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x 10/100 Base-T WAN |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/b/g/n: 2.412 -2.472 ГГц |
| Живлення | DC 12В/1A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0° C ~ +45 ° C |
| Розміри | 329 / 230 / 55 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект ДБЖ VIA Energy Mini UPS + бездротовий маршрутизатор Ruijie RG-EW300 PRO
Комплект з бездротового маршрутизатора Ruijie Reyee RG-EW300 PRO Wi-Fi 4 (802.11n) та джерела безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS 2.0 36 Вт 10400 мАг. ДБЖ забезпечить до 7 годин автономної роботи маршрутизатора.
Ключові властивості
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW300 PRO
* Більш сильний сигнал з 4 антенами 5 дБі та підсилювачами сигналу.
* Підтримується режим WISP та повторювача..
* Підтримується безкоштовне хмарне керування протягом усього терміну служби, а також керування через мобільний застосунок.
* Антена: зовнішня 4*5dBi; 2.4 ГГц 2*2: макс. швидкість 300 Мбіт/с.
* Підтримка Wi-Fi: 802.11a/b/g/n 2.412 -2.472 ГГц.
* Порти: 3 x 10/100 Base-T LAN, 1 x 10/100 Base-T WAN.
* Живлення DC12В 1A, споживання 12 Вт.
Джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS
* Вбудований літієвий акумулятор 10400 мАг.
* Вихідні інтерфейси USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/1A, DC 12V/1A, PoE 15V/0.6A, PoE 24V/0.6A.
* Максимальна вихідна потужність 18 Вт.
* Вхідна напруга 85-265В (AC) 50-60 Гц.
* Інтелектуальна схема захисту від перезарядження, перерозрядження та короткого замикання.
* Компактний і легкий пристрій розмірами 160 / 105 / 33 мм та вагою 390 г, з індикатором рівня заряду батареї.
* Всі необхідні кабелі у комплекті.