Тепловізійний монокуляр AGM Sidewinder TM50-640
| Бренд | AGM |
| Тип пристрою | Тепловізійний монокуляр |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024x768, OLED |
| Теплова чутливість (NETD) | < 20мк(@25°C, F#=0.9) |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний мікроболометр на оксиді ванадію |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 8.7° × Д: 7° |
| Палітра | Black hot | White hot | Red hot | Fusion |
| Локальне сховище | 64 Гб |
| Час роботи від батареї | до 7 годин |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Оптичний зум | 2x-16x |
| Відстань спостереження | 2600 м |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | Одна змінна літієва батарея 18650, що перезаряджається |
| Живлення | 5ВDC/2 A, 1.75 Вт |
| Особливості моделі | Відстеження гарячих точок, відеозапис, запис знімків |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30°C - 55°C |
| Розміри | 200 / 78 / 68 мм |
| Вага | 636 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Тепловізійний монокуляр AGM Sidewinder TM50-640
Тепловізійний монокуляр AGM Sidewinder TM50-640 з роздільною здатністю 640x512, розмір пікселя 12 мкм, фокусна відстань 50 мм. Відстань спостереження до 2600 м.
Застосування
Основне застосування теплових монокулярів серії Sidewinder: мисливські, правоохоронні, пошуково-рятувальні дії, особиста безпека, боротьба з браконьєрством, кемпінг, походи та різні активності на воді.
Ключові властивості теплових монокулярів Sidewinder
* Sidewinder™ – це серія портативних тепловізійних монокулярів преміум-класу. Модель оснащена 12-мікронним інфрачервоним детектором 640x512 та OLED-дисплеєм 1024x768.
* Найчутливіші температурні показники у своєму класі: менше 20 мілікельвінів.
* Інші покращення в порівнянні з монокулярами Taipan можна знайти в більш міцному корпусі і знімному акумуляторі 18650, що перезаряджається.
* Пристрої серії Sidewinder також можуть похвалитися вражаючим рейтингом водонепроникності, який гарантує користувачам спокій при використанні їх в переважній більшості погодних умов.
* Вбудована пам'ять Sidewinder об'ємом 64 ГБ також посідає перше місце у своєму класі на ринку завдяки розширеному програмному забезпеченню, яке підтримує як відеозапис, так і захоплення зображення.