IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9554S4 (D/PE/AR2) Black f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.007 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Серія | S |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Internet Explorer (потрібен плагін), Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення анормального відео,Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення перетину лінії,Виявлення розмиття відео |
| Протоколи | UDP, IPv4/v6, DHCP, NTP, RTSP, RTP, RTCP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP, 802.1x, SNMP, UPnP, RTMP, HTTP(s) |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | < 95% |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Вага | 460 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9554S4 (D/PE/AR2) Black f=2.8mm з мікрофоном
IP-відеокамера TVT TD-9554S4 (D/PE/AR2) Black з вбудованим мікрофоном, з роздільною здатністю 5Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 110.5°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 5 Мп (2880*1620 пікселів) за швидкістю 20 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
* IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення залишених предметів тощо.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне ІЧ-підсвічування дальністю до 30 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
* Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
* Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.