Комутатор 8-портовий гігабітний Ruijie RG-ES08G
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Швидкість пересилання пакетів | 11.904 мп/с |
| Розмір таблиці MAC | 4K |
| Кількість портів | 8 |
| Пропускна здатність | 16 Гбіт/с |
| Живлення | DC 9 В / 600 мА |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 144 / 85 / 23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комутатор 8-портовий гігабітний Ruijie RG-ES08G
Мережевий некерований гігабітний комутатор Ruijie RG-ES08G оснащений 8 портами 10/100/1000M. Максимальна пропускна спроможність 16 Гбіт/с.
Застосування
Некерований комутатор Ruijie RG-ES08G призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі восьми пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах та інших установах.
Ключові властивості
* Комутатор має 8 портів 10/100/1000M з режимами напівдуплекс, дуплекс, а також підтримкою функції Auto MDI/MDIX – пристрій може працювати з будь-яким типом кабеля, звичайним або перехресним.
* Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою задля налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
* Максимальна пропускна спроможність 16 Гбіт/с, швидкість пересилання пакетів 11.904 Мп/с.
* 8-контактний порт підтримує мережеві кабелі різної якості, а компоненти корпоративного рівня гарантують відсутність втрати пакетів або затримки передачі даних.
* Живлення DC 9 В / 600 мА, споживання 6.5 Вт.
* Функція енергозбереження дозволяє непрацюючим портам автоматично знижувати енергоспоживання.
* Просте встановлення Plug&Play, не потребує попередніх налаштувань. Для мережевих портів підтримується функція самоадаптації. З нульовою конфігурацією пристрій може працювати миттєво після підключення до мережі.
* Безвентиляторна конструкція забезпечує безшумну роботу.
* Пристрій пройшов низку перевірку, в тому числі на падіння та зіткнення, стійкість до температур та вологи, щоб гарантувати безпроблемну та тривалу експлуатацію.
* Комутатор призначений для настільного встановлення.