Настінний гучномовець CMX WSK-420H
| Бренд | CMX |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 2.5-5-10-20 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В, 70 В |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 245 / 170 / 140 мм |
| Вага | 2.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Настінний гучномовець CMX WSK-420H
Настінний гучномовець CMX WSK-420H з трансформатором. Двосмуговий, 4-дюймовий НЧ-динамік і 1-дюймовий ВЧ-динамік, вихідна потужність 2.5-5-10-20 Вт і 8 Ом, лінійний вхід 100 В/70 В.
Застосування
Настінний гучномовець підходить для озвучування місць громадського користування, ідеально підходить для музичного супроводу в торгових центрах, школах, готелях, аеропортах, а також для систем евакуації та оповіщення.
Ключові властивості
* Динамік настінний, двосмуговий: 4-дюймовий НЧ-динамік і 1-дюймовий ВЧ-динамік.
* Вихідна потужність 20-10-5-2.5 Вт і 8 Ом.
* Лінійний вхід 100 В або 70 В і 8 Ом.
* Чутливість (@1W/m) 88±3 дБ.
* Діапазон робочих частот 100-20000 Гц.
* Матеріал: корпус з АBS-пластику та металева решітка чорного кольору.
* Швидке встановлення за допомогою нержавіючого монтажного кронштейна, що входить до комплекту.