Коліматорний приціл Sig Sauer Romeo-MSR 2MOA red dot зі збільшувачем Juliet3-Micro 1-3X FDE
| Бренд | Sig Sauer |
| Тип пристрою | Коліматорний приціл+збільшувач |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.7 мм |
| Діаметр/розмір об'єктива | Збільшувач 22 мм, Коліматор 20 мм |
| Час роботи від батареї | 20000 годин |
| Збільшення | 3x |
| Підсвічування | 12 рівнів |
| Колір прицільної марки | Червона |
| Тип прицільної марки | Точка |
| Розмір прицільної марки | 2 MOA |
| Тип прицілу | Закритий |
| Живлення | CR1632 |
| Тип кріплення на зброї | M1913 Picatinny |
| Клас захисту | IPX-7 |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | Коліматор 80 / 39 / 66 мм, збільшувач 81 / 69 / 61 мм |
| Вага | Коліматор 140 г, збільшувач 280 г |
| Гарантія | 6 місяців |
Опис товару Коліматорний приціл Sig Sauer Romeo-MSR 2MOA red dot зі збільшувачем Juliet3-Micro 1-3X FDE
Комплект з коліматорного прицілу Sig Sauer Romeo-MSR FDE зі збільшувачем Sig Sauer Juliet3-Micro 1-3X FDE забезпечує швидке та точне прицілювання. Невелика вага та компактність прицілу дозволяють встановлювати його та комфортно використовувати практично на будь-якій зброї. Прицільна сітка – точка 2 МОА червоного кольору; має 12 рівнів підсвічування. Надкомпактний і легкий збільшувач (до 3х) оснащений міцним корпусом з авіаційного алюмінію і надійним захистом від води і туману за стандартом IPX-7.
Застосування
Комплект з коліматорного прицілу і збільшувача допомагає підвищити точність та швидкість стрільби. Це відмінний вибір для переходу від цілей ближнього поля до цілей середньої дальності. Герметичний компактний приціл призначений для снайперських гвинтівок (MSR), карабінів, дробовиків та пневматичних гвинтівок. Яскравість регулюється за допомогою розташованого зверху поворотного диска, що має 10 денних і 2 нічних налаштування для швидкого ураження цілі в будь-яких умовах. Підходить для всіх типів стрільців: військових, правоохоронних органів, мисливців і професійних стрільців.
Ключові властивості
Коліматорний приціл Romeo-MSR
* Тип прицільної марки – червона марка у формі точки, діаметр 2 МОА.
* 12 рівнів яскравості: 10 для денного освітлення та 2 для нічного режиму.
* Об’єктив діаметром 20 мм x1, збільшення x1.
* Діапазон регулювання висоти: +/- 100 МОА, діапазон регулювання вітру: +/- 100 МОА. Крок регулювання: 1 МОА.
* Високоефективне покриття лінз забезпечує відмінне світлопропускання і контрастність зображення в будь-якій ситуації.
* Живлення – батарейка CR2032. Час роботи – близько 20000 годин від однієї батарейки.
* Корпус і кріплення з авіаційного алюмінію. Надійний захист від води та туману за стандартом IPX-7.
* Приціл кріпиться на зброю на планку M1913 Picatinny, у комплекті поставляється високе кріплення заввишки 35.8 мм (1.41 дюйми).
Збільшувач Sig SauerJuliet3-Micro 1-3X FDE
* Збільшення 3x, діаметр об'єктива 22 мм, вихідна зіниця 5.7 мм, поле зору 6.8 градусів.
* Діоптричний діапазон регулювання: +/- 2.
* Високоякісне покриття лінз, включаючи призму з діелектричним покриттям для чудового світлопропускання і якісного зображення.
* Кріплення з можливістю повороту на 90° і відкидання убік.
* Живлення від батарейки CR1632.
* Ультракомпактні розмір 81 / 69 / 61 мм і вага – 280 г.
* Алюмінієвий корпус авіаційного класу забезпечує надійну роботу протягом усього терміну служби, водонепроникність і захист від запотівання IPX-7.
* У поєднанні з рефлекторною оптикою збільшувач можна регулювати за висотою за допомогою прокладок/райзерів.