Радіостанція Motorola DP4400e VHF 136-174MHz Li-Ion 2100mAh з шифруванням AES256
| Бренд | Motorola |
| Тип пристрою | Радіостанція |
| Вихідна потужність | 1 Вт/2 Вт |
| Діапазон робочих частот | VHF 136-174 МГц |
| Чутливість приймача | 0.14 мкВ цифровий режим / 0.16 мкВ аналоговий режим |
| Підтримка Bluetooth | 4.0 |
| Супутникова система навігації | GPS, ГЛОНАСС |
| Батарея | Li-ion акумулятор 2100 мА•г |
| Кількість каналів | 32 |
| Режими роботи | Аналоговий,Цифровий |
| Час роботи від батареї | До 20 годин цифровий режим / до 16 годин аналоговий режим |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 130 / 55 / 34 мм |
| Вага | 295 г |
| Гарантія | 6 місяців |
Опис товару Радіостанція Motorola DP4400e VHF 136-174MHz Li-Ion 2100mAh з шифруванням AES256
Цифрова радіостанція Motorola DP4400e VHF 136-174MHz з акумулятором Li-Ion 2100 мАг та з шифруванням AES256. Аналоговий і цифровий режими роботи, 32 канали. Вихідна потужність сигналу 1 Вт/2 Вт. Має вбудовані модулі Bluetooth, WiFi, ГЛОНАСС/GPS. Клас захисту IP68. Відповідає військовому стандарту MIL-STD 810.
Застосування
Рація, або радіостанція DP4400e серії MOTOTRBO розрахована на професійне використання в таких сферах як армія, кризові комунікації, виробництво, енергетика, будівництво, транспорт і логістика тощо. Забезпечує критично важливу для роботи передачу даних між співробітниками.
Ключові властивості та можливості
* Рація працює у цифровому та аналоговому режимах. Діапазон робочих частот VHF 136-174 МГц.
* Підтримка цифрового транкінгу – автоматичного та динамічного розподілення каналів зв’язку серед великої кількості користувачів.
* Підтримує технологію зв'язку Push-To-Talk (PTT). Коли вам потрібна швидка відповідь або негайне реагування на надзвичайну ситуацію, просто натисніть кнопку Push-To-Talk (PTT), щоб у режимі реального часу зв'язатися з окремими користувачами або групою - від співробітників диспетчерської до працівників на передовій.
* Передача аудіо через Bluetooth дає змогу розмовляти в бездротовому режимі, вбудований модуль Wi-Fi забезпечує дистанційне оновлення програмного забезпечення.
* Функція переривання передавання дає змогу віддати пріоритет тому з'єднанню, яке потрібне в цей момент. Функція «Самотній працівник» дає змогу передати сигнал тривоги, якщо співробітник не може викликати допомогу самостійно.
* Завдяки функції відстеження місця розташування системами ГЛОНАСС/GPS ви зможете вести моніторинг транспортних засобів, вантажів і користувачів у режимі реального часу.
* Передача текстових повідомлень і завдань на виконання робіт спрощує складні процеси зв'язку та передачі даних, а функції роботи з даними надають додаткові можливості застосування.
* Потужний підсилювач звуку радіостанції забезпечуює гучну, чітку мову завдяки використанню технології шумозаглушення промислового рівня для більшої чіткості передачі. Функція «Інтелектуальний звук» дає змогу автоматично регулювати гучність звуку залежно від рівня фонового шуму, а використання фільтрів для придушення шуму дасть змогу вашим працівникам добре почути співрозмовника.
* Три програмовані кнопки та кнопка аварійного виклику.
* Оскільки радіостанції MOTOTRBO споживають значно менше електроенергії в цифровому режимі, ніж в аналоговому, акумулятор Li-Ion 2100 мАг працює довше на одній підзарядці, до 20 годин у цифровому режимі.
* Радіостанція протестована за військовими стандартами MIL-STD 810 для використання у важких умовах і має водонепроникність класу IP68.