вверхвниз

Опис товару
IP-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2CD1023G2-IUF f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 58°, Д: 123° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Виявлення об'єкта | 42 м |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 171 / 66 / 69 мм |
| Вага | 285 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴







