Опис товару
IP-відеореєстратор 8Mp 8-канальний Hikvision DS-7608NI-K1(D)
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 8 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 8 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| USB-вихід | 2 × USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 787 ₴





