вверхвниз

Джерело безперебійного живлення під зовнішній акумулятор Ritar SK-800VA (500W) із правильною синусоїдою 001-0166
- Немає в наявності
- Код: 001-0166
8 196 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Джерело безперебійного живлення під зовнішній акумулятор Ritar SK-800VA (500W) з правильною синусоїдою
| Бренд | Ritar |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Потужність | 800 ВА / 500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вхідна напруга | AC 145-275 В |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Максимальний струм заряду | 15 А |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, повного розряду батарей, перенапруги, низької напруги |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 180 / 320 / 240 мм |
| Вага | 7.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 196 ₴


