вверхвниз

IP-відеокамера 12MP Hikvision DS-2CD63C5G0E-IVS(B) f=2mm Fisheye, з 2 мікрофонами 99-00002781
- Немає в наявності
- Код: 99-00002781
40 050 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера 12Mp Hikvision DS-2CD63C5G0E-IVS(B) f=2mm Fisheye, з 2 мікрофонами
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 12 Мп (4000x3000) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду: 180° (кріплення на стіні), 360° (кріплення на стелі), 360° (кріплення на |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Fisheye |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.082 Люкс |
| Фокусна відстань | 2 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F2.8 |
| Швидкість затвора | 1 - 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Defog | Підтримує |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення перетину лінії |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M/1000M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 167.4 / 152.8 / 55 мм |
| Вага | 1.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 050 ₴








