IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HDBW2841E-S f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.009 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° - 355°, кут нахилу: від 0° - 65°, поворот: від 0° - 355° |
| Виявлення об'єкта | 88 м |
| Спостереження за об'єктом | 35 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576/704 × 480 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Серія | WizSense |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 81 × Φ109.9 мм |
| Вага | 340 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HDBW2841E-S f=2.8mm з мікрофоном
IP-відеокамера Dahua DH-IPC-HDBW2841E-S з роздільною здатністю 8Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 106°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, класифікація цілей. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру Dahua у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 8 Мп (3840*2160 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
* IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії. Завдяки алгоритму глибокого навчання технологія Dahua захисту периметру може точно розпізнавати людей і транспортні засоби. У зонах з обмеженим доступом (наприклад, пішохідних зонах і зонах руху транспортних засобів) помилкові спрацьовування завдяки інтелектуальному виявленні на основі типу цілі (наприклад, перетин лінії, вторгнення) значно зменшуються.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне ІЧ-підсвічування до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
* Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка двох відеопотоків, наявність вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
* Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.