IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HFW2441T-ZS f=2.7-13.5mm з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 21 м |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Кути огляду | Г: 104°–29°; В: 54°–16°; Д: 125°–34° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.006 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с, 2560 × 1440 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° -360°; нахил: 0° -90°; оберт: 0° -360° |
| Виявлення об'єкта | 64-210 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 84 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 - 42 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576/704 × 480 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Серія | WizSense |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей,Розумне виявлення руху (SMD) |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 238.5 × 90.7 × 90.7 мм |
| Вага | 730 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HFW2441T-ZS f=2.7-13.5mm з мікрофоном
IP-відеокамера Dahua DH-IPC-HFW2441T-ZS з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.7-13.5 мм і горизонтальним кутом огляду 104°-29°. Відстань ІЧ-підсвічування до 60 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, класифікація цілей. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Циліндричну камеру Dahua у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2688*1520 пікселів) за швидкістю 20 кадрів на секунду / 2560*1440 пікселів за швидкістю 25 кадрів на секунду та має моторизований варіофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.7-13.5 мм. Матриця камери: 1/2.9″ CMOS.
* IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії. Завдяки алгоритму глибокого навчання технологія Dahua захисту периметру може точно розпізнавати людей і транспортні засоби. У зонах з обмеженим доступом (наприклад, пішохідних зонах і зонах руху транспортних засобів) помилкові спрацьовування завдяки інтелектуальному виявленні на основі типу цілі (наприклад, перетин лінії, вторгнення) значно зменшуються.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне ІЧ-підсвічування до 60 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
* Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
* Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка двох відеопотоків, наявність вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.