вверхвниз

IP PTZ-відеокамера 4MP Dahua DH-SD6AL445XA-HNR f=3.95-177.7mm 45x, з детекцією осіб 99-00013989
- Немає в наявності
- Код: 99-00013989
99 450 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP PTZ-відеокамера 4Mp Dahua DH-SD6AL445XA-HNR f=3.95-177.7mm 45x, з детекцією облич
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -20 ° ~ + 90 ° |
| Тривожні входи/виходи | 7 / 2 |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 200°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Кути огляду | Г: 70.3°–1.8°; В: 37°–1°; Д: 69.3°–2° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.95-177.7 мм |
| Дальність підсвічування | 550 м |
| BLC | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримує |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/CIF 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G&T CGI |
| Серія | WizMind |
| Підтримка браузерів | IE7+; Chrome 42+; Firefox 52+; Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей,Розумне виявлення руху (SMD),Смарттрекінг |
| Оптичний зум | 45x |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Hi-PoE |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS; Easy4ip; IVSS |
| Живлення | DC36В/2.23A |
| Потужність споживання | 36Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40°C - 70°C |
| Розміри | 382 × Φ240 мм |
| Вага | 6.8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 450 ₴








