вверхвниз

IP PTZ-відеокамера 4MP Dahua DH-SD6CE445GB-HNR f=3.95-177.75mm 45x, з детекцією осіб 99-00013762
- Немає в наявності
- Код: 99-00013762
67 500 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP PTZ-відеокамера 4Mp Dahua DH-SD6CE445GB-HNR f=3.95-177.75mm 45x, з детекцією облич
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 245 м |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -20 ° ~ + 90 ° |
| Тривожні входи/виходи | 7 / 2 |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 65.7°–1.9°; В: 39.4°–1.1°; Д: 73.1°–2.1° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.95-177.7 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 250 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6–F4.95 |
| Швидкість затвора | 1/1 –1/30 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 2451 м |
| Спостереження за об'єктом | 972 м |
| Розпізнавання об'єкта | 490 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/VGA/CIF 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Серія | WizSense |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей,Розумне виявлення руху (SMD),Смарттрекінг |
| Оптичний зум | 45x |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 24В DC |
| Потужність споживання | 13-25 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C - +70 ° |
| Розміри | 337.4 / Φ209 мм |
| Вага | 5.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 500 ₴








