Опис товару
IP-відеореєстратор 32-канальний 32Mp Dahua DHI-NVR5232-EI
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Обсяг пам'яті | до 16 ТБ |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 2 |
| Роздільна здатність запису | 32 Мп |
| IP-камери | 32 |
| RS232 | 1 порт |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Сумісність | CGI, ONVIF, SDK |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 1, USB-A 3.0 x 1 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Аудіовходи | 1 |
| Smart функції | Аналітика за рахунок NVR,Аналітика за рахунок відеокамер,Виявлення облич,Захист периметра,Метадані,Розпізнавання автомобільних номерів,Розпізнавання облич,Розумне виявлення руху (SMD),Теплова карта |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (1000 Mb), RS232, RS485 |
| Мережеві інтерфейси | 1х (10/100/1000 Mbps Ethernet port, RJ-45) |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | DC 12 В / 4 А |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 375 / 285 / 56 мм |
| Вага | 1.57 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 900 ₴







