Зчитувач UHF дальньої дії ZKTeco UHF2-5E до 6 м водонепроникний
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 865-868 МГц |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Інтерфейси зв'язку | USB,Wiegand |
| Дальність зчитування | 6 м |
| Живлення | 9-12 В |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 260 / 260 / 65 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач UHF дальньої дії ZKTeco UHF2-5E до 6 м водонепроникний
Зчитувач карток та міток стандарту UHF ZKTeco UHF2-5E вуличний водонепроникний. Дальність зчитування 6 м. Інтерфейси підключення Wiegand 26/34 та USB.
Застосування
Зчитувач карток UHF дальньої дії призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється, також його можна застосовувати у рішеннях керування персоналом, автотранспортом. Найчастіше використовується на паркувальних майданчиках для обмеження доступу автомобілів.
Ключові властивості
* Зчитує картки доступу/мітки стандарту UHF, робоча частота 865-868 МГц. Може одночасно зчитувати велику кількість міток.
* Дальність зчитування становить 6 м.
* Інтерфейси підключення Wiegand 26/34 та USB (використовується для налаштувань). Максимальна лінія зв’язку 100 м.
* Два режими роботи: постійне зчитування (за замовчуванням) / тригерний (за сигналом зовнішнього тригера/датчика).
* Живлення 9-12 В, енергоспоживання у режимі постійного зчитування 150 мА.
* Поворотний кронштейн у комплекті для можливості налаштування оптимального кута зчитування UHF-карт.
* Водонепроникний корпус з пластику та алюмінію зі ступенем захисту IP66, підходить для зовнішнього встановлення.