Опис товару
Відеокамера DS-2CD2146G2-ISU (C) Hikvision 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Відношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | ИК фільтр |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Безпека | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 55°, Д: 123° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.4 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, нахил: 0° - 75°, оберт: 0° - 355° |
| Виявлення об'єкта | 60 м |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 зона для головного і дод. потоку |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к\с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD/SDHC/SDXC карта до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4 |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC ± 25% |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 121.4 / 92.2 мм |
| Вага | 580 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴








