Опис товару
Відеокамера DS-2CD2T47G2-L black Hikvision 4Mp f=4mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 94°, В: 49°, Д: 113° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Виявлення об'єкта | 72 м |
| Спостереження за об'єктом | 28 м |
| Розпізнавання об'єкта | 14 м |
| WDR | 130 дБ |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | IE 8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø105 / 291 мм |
| Вага | 1.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 878 ₴








