Клавіатура Tiras K-PAD4 Black на 4 індикатори зон
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Клавіатура |
| Тип сенсора | Ємнісний |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 30 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 88 / 160 / 19 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Клавіатура Tiras K-PAD4 Black на 4 індикатори зон
Сенсорна світлодіодна клавіатура Tiras K-PAD4 на 4 індикатори зон для керування охоронною системою на базі Orion NOVA.
Застосування
Клавіатура K-PAD4 призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості
* 4 індикатори зон/груп.
* Сенсорне клавішне поле.
* Персональні коди доступу.
* Захист від підбору коду доступу.
* Підключення до ППК через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м.