Опис товару
IP-відеокамера з WiFi 4Mp Dahua DH-IPC-HFW1435SP-W-S2 f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Кути огляду | Г: 97°; В: 52°; Д: 116° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.1195 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Підтримка роздільної здатності | 4M (2560 × 1440); 2M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); VGA ( |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 - 20 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Відеокодек | H.264 / H.265 |
| Сумісність | ONVIF (Profile T/Profile S/Profile G); CGI; DMSS |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ -45 (10 / 100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 5.4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 165 х 70 х 125 мм |
| Вага | 431 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴








