Турнікет-хвіртка ZKTeco SBT2000S
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Турнікет-хвіртка |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Час відчинення | 3 с |
| Антипаніка | Так |
| Тип привода | Електроприводний |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина проходу | 800 мм |
| Живлення | AC 110-220 В |
| Індикація | Світлова |
| Монтаж | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Скло,Сталь |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -15 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 202 / 187 / 1109 мм |
| Вага | 31 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Турнікет-хвіртка ZKTeco SBT2000S
Турнікет-хвіртка ZKTeco SBT2000S високоефективне та надійне рішення для контролю доступу. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
* Турнікет-хвіртка з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
* Функція антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
* Перешкода з розжареного скла за замовчуванням знаходиться в заблокованому положенні, обмежуючи прохід в зону, що охороняється.
* Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
* Швидке відчинення за 3 секунди та ширина проходу 800 мм забезпечують комфорт у використанні.
* Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
* Тип встановлення: підлогове.
* Напрацювання на відмову: 5 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
* Можливість встановлення зчитувача карт доступу та/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
* Живлення: АС110-220В.
* Матеріал: нержавіюча сталь, стулка – гартоване скло.
* Робоча температура при -15°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розміри: 202 / 187 / 1109 мм.
* Вага: 24 кг.