вверхвниз

Біометричний термінал контролю доступу з WiFi ZKTeco A11-C ID ADMS зі зчитувачем відбитка пальця, коду та карток EM-Marine 220198
- Немає в наявності
- Код: 220198
12 778 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Біометричний термінал контролю доступу з WiFi ZKTeco A11-C ID ADMS зі зчитувачем відбитка пальця, коду та карт EM-Marine
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Дисплей / роздільна здатність | 3" |
| Вбудований екран | Так |
| Пам'ять карт | 10000 |
| Пам'ять журналу подій | 100000 |
| Тип контролера | Автономний |
| Тип карт | EM-Marine |
| Пам'ять відбитків пальця | 3000 |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця, Карта |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | RS232,RS485,USB,Wi-Fi |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 1.5 А |
| Особливості | Облік робочого часу |
| Підключення | Бездротове,Дротове |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 190 / 135.8 / 51.5 мм |
| Вага | 900 г |
| Комплектація | Термінал |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 778 ₴







