Джерело безперебійного живлення DC UPS Trinix TRX-MUPS-1748 PoE (10000mAh) 5V/9V/12V/24V/48V/PoE 1Gbps, Li-ion 4*2.5Ah, для роутера і медіаконвертера
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Вихідна напруга | 12 В,24 В,48 В,5 В,9 В |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Акумулятор | Вбудований |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 10 Ah |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В),DC (9 В),PoE (24 В) passive,PoE (48 В) passive,USB Type A |
| Інтерфейси | DC x 1, PoE x 1, USB x 1 |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал,Роутер |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 28 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Джерело безперебійного живлення DC UPS Trinix TRX-MUPS-1748 PoE (10000mAh) 5V/9V/12V/24V/48V/PoE 1Gbps, Li-ion 4*2.5Ah, для роутера і медіаконвертера
Мініатюрне джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-1748 PoE (10000mAh) з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2500 мА·год (загальна ємність 10000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC, Passive PoE 1 Гбіт/с, вихідна напруга 5 В + 9/12 В – перемикається + PoE 24/48 В – перемикається, вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/2А, DC: 9В/1А, 12В/1А, Passive PoE: 24В/0.7А, 48В/0.35А, максимальна вихідна потужність 17 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 48 В або 24 В (регулюється перемикачем). Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 80 см, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 30 см з роз’ємами.
Застосування
ДБЖ постійного струму Trinix TRX-MUPS-1748 дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
* Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 2500 мА·год (загальна ємність 10000 мА·год).
* Вихідні інтерфейси USB, DC, Passive PoE зі швидкістю 1 Гбіт/с, вихідна напруга 5 В + 9/12 В – перемикається + PoE 24/48 В – перемикається. Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/2А, DC: 9В/1А, 12В/1А, Passive PoE: 24В/0.7А, 48В/0.35А.
* Максимальна вихідна потужність 17 Вт.
* Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
* Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
* Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
* Компактний і легкий пристрій з розмірами 160 / 105 / 28 мм та вагою 400 г.