Підсилювач лінійний для систем мовленнєвого оповіщення Електронмаш СОМ 410ЛУ
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Підсилювач |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Діапазон робочих частот | 250-20000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Живлення | 220 В / 12 В від акумуляторної батареї |
| Потужність споживання | ≤150 Вт, в режимі очікування: ≤6 Вт |
| Клас захисту | IP30 |
| Робоча температура | +15 °C ~ +35 °C |
| Розміри | 426 / 306 / 148 мм |
| Вага | 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Підсилювач лінійний для систем мовленнєвого оповіщення Електронмаш СОМ 410ЛУ
Підсилювач потужності для систем мовленнєвого оповіщування про пожежу Електронмаш СОМ 420ЛУ. Прилад відповідає вимогам ДСТУ EN 54-16:2012 та ДСТУ EN 54-4:2003/Зміна №2:2012.
Застосування
Підсилювач призначений для підсилення потужності сигналів мовних оповіщень про пожежу в системах оповіщення. Працює в автоматичному режимі при отриманні відповідного сигналу звукової частоти від устатковання керування та індикації мовленнєвого оповіщування (УКІМО). Трансляція повідомлень про пожежу здійснюється від джерела звукового сигналу, що формується при спрацюванні приладу приймально-контрольного пожежного (ППКП) за сигналом від датчиків пожежної сигналізації.
Ключові властивості
* Можливість роботи в двох модифікаціях: як двоканальний підсилювач потужністю кожного каналу до 50 Вт або як одноканальний підсилювач потужністю до 100 Вт.
* Індикація несправності в лініях трансляції (коротке замикання або втрата з’єднання в лінії зв’язку між підсилювачем та гучномовцями), що відображається окремими світловими індикаторами ЛІНІЯ та «КАНАЛ 1», «КАНАЛ 2».
* Індикація несправності підсилювача потужності (НЕСПРАВНІСТЬ, «КАНАЛ 1», «КАНАЛ 2»).
* Індикація несправності живлення (НЕСПРАВНІСТЬ, НЕСПРАВНІСТЬ ЖИВЛЕННЯ).
* Індикація системної помилки (СИСТЕМНА ПОМИЛКА).
* Можливість використання підсилювача в інших системах трансляції звукових сигналів з напругою в лінії трансляції до 100 В.
* Безперервна передача повідомлень про пожежу, що припиняється лише при виникненні несправності, яка передається до УКІМО як втрата зв’язку в лінії трансляції (обрив лінії).
* Коротке замикання чи втрата з’єднання в лінії зв’язку з гучномовцями в зоні оповіщення, до якої підключено підсилювач, не впливають на інші зони оповіщення УКІМО.
* Номінальна вихідна напруга в лінії зв’язку з гучномовцями 100 В.
* Діапазон відтворюваних частот з лінійного входу 250-20000 Гц.
* Чутливість лінійного входу 100 В.
* Прилад може працювати від мережі живлення 220/230 В, а також від резервного джерела живлення (акумуляторна батарея 12 В/12 Аг).