Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 1 кВт KRF-AVR1200VA/1КW-12V (MPPT 30А) + акумуляторна батарея 12В 100Аг Trinix GEL
| Бренд | Kraft |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 1200 ВА / 1000 Вт |
| MPPT-контролер | Так |
| Вхідна напруга | 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.5 Гц |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| ККД | 80 % |
| Струм заряду | 10/20 А |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 10/20 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Тип акумулятора | GEL |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Вага | 12.5 кг, 28±3% кг |
| Розміри | 230 / 330 / 180 мм, 290 / 257 / 123 мм |
Опис товару Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 1 кВт KRF-AVR1200VA/1КW-12V (MPPT 30А) + акумуляторна батарея 12В 100Аг Trinix GEL
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 1 кВт KRF-AVR1200VA/1КW-12V (MPPT 30А) + акумуляторна батарея 12В 100Аг Trinix GEL – чудово підійде для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
* Гібридний інвертор 1200VA/1kW Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V (MPPT 30А) для підключення сонячних панелей.
* Акумуляторна батарея гелева 12В 100Аг Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL.
Застосування
Цей комплект резервного живлення ідеально підходить для забезпечення стабільної роботи побутових та офісних пристроїв під час відключень електроенергії. Гібридні інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим MPPT-контролером і зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції. Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 12 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Гібридний інвертор 1200VA/1kW Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V (MPPT 30А)
Гібридний однофазний інвертор Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V (MPPT 30А) з потужністю 1200 ВА/1000 Вт, з вбудованим MPPT-контролером та зарядним пристроєм. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 100-290 В (режим інвертора), 145-275 В (режим ДБЖ). Струм заряду 10/20 А для акумуляторних батарей, 30 А для сонячних панелей. Напруга акумуляторної системи 12 В, напруга сонячних панелей 60 В. Підтримка підключення акумуляторних батарей AGM / GEL / LiFePO4. Вихідна напруга 150-255 В (режим інвертора), 203-238 В (режим ДБЖ).
Ключові властивості та можливості
* Номінальна потужність інвертора становить 1200 ВА/ 1000 Вт.
* Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 80 %.
* Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
* Напруга акумуляторної системи 12 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей: літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) / AGM / гелеві – які слід придбати окремо. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
* Вбудований зарядний пристрій акумуляторних батарей зі струмом заряду, який можна обрати: 10/20 А.
* Вбудований MPPT-контролер (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей. Дозволяє обирати оптимальніші напругу і струм сонячних панелей для отримання максимуму енергії у конкретний момент часу. Максимальний струм заряду сонячних панелей 30 А.
* Можна обрати пріоритет заряджання від мережі або сонячної панелі.
* Захист: від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL ємністю 100 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).