Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 3 PRO 4000 Вт 4096Wh
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Потужність пікова (короткочасна) | 8000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 5 портів 200-240 В 2900 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 4096 Вт*год |
| Кількість циклів | 4000 циклів до 80% потужності |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12.6В/30A, 1 порт DC5521 12.6В/5A макс., 1 порт Anderson 12.6В/30A макс |
| Вхід для сонячної панелі | 2600 Вт, 2 порти: HPV: 30-150 В/15 А, 1600 Вт макс, LPV: 11-60 В/20 А, 1000 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 48В/20А |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 4000 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | EcoFlow |
| Порти USB | USB-A: 2 порти 18 Вт (5В/2.4A, 9В/2A, 12В/1.5A); USB-C: 2 порти 100 Вт (5/9/12/15/20В 5A) |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Застосування | Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Колір | Сірий,Чорний |
| Розміри | 693 / 341 / 410 мм |
| Вага | 51.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 3 PRO 4000 Вт 4096Wh
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 3 PRO з номінальною потужністю 4000 Вт, піковою потужністю 8000 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 4096 Втг. Можливість заряджання станції від електромережі, від сонячних панелей максимальною потужністю 2600 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті).
Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
* Кілька способів заряджання пристрою:
* від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою;
* від сонячних панелей максимальною потужністю 2600 Вт (слід придбати окремо);
* від електромережі та сонячних панелей;
* від автомобільної зарядки (кабель у комплекті).
* Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 порівняно з іншими має такі переваги як швидша зарядка, підвищена кількість циклів заряду-розряду, низький саморозряд, великий ККД, невелика вага.
* Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт для підключених пристроїв – це технологія, що забезпечує швидке заряджання акумуляторів смартфонів та ноутбуків.
* За допомогою застосунку EcoFlow ви можете повністю контролювати та керувати енергоспоживанням свого будинку з будь-якого місця.
* LCD-дисплей для відображення стану роботи зарядної станції та АКБ.
* Зарядна станція оснащена широкими колесами та ергономічною ручкою, що підвищує її мобільність і полегшує транспортування.
* Виготовлена з використанням автомобільних LFP-елементів і оснащена акумулятором з класом захисту IP65, що гарантує довгий термін експлуатації.
* Система захисту від перезаряду, перерозряду, перенапруги, перевантаження за струмом, короткого замикання, перегріву.
Ключові властивості
* Потужність пристрою номінальна 4000 Вт, пікова 8000 Вт.
* Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 4096 Втг, кількість циклів розряду-заряду АКБ 4000.
* Вхідні та вихідні порти:
* вхід постійної напруги (для сонячних панелей): 2600 Вт 2 порти: HPV: 30-150 В/15 А, 1600 Вт макс. / LPV: 11-60 В/20 А, 1000 Вт макс;
* вхід автомобільної зарядки: 12 В 8А/ 48 В 20А;
* вихід змінного струму (AC): 4 порти 200-240 В 4000 Вт (8000 Вт макс.), чиста синусоїда;
* вихід постійної напруги (DC): 1 порт DC5521 5A макс., 1 порт Anderson 30 A макс, 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12 В 8А/ 48 В 20А;
* порти USB-A: 5В/2.4A, 9В/2A, 12В/1.5A потужністю 18 В макс.;
* порти USB-C: 2 порти 5/9/12/15/20В 5A 100 Вт.
* Габаритні розміри складають 693 / 341 / 410 мм, вага 51.5 кг.