PoE-комутатор 5-портовий E-LINK LNK-IMC005GP з 4 портами PoE
| Бренд | E-LINK |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Потужність | 120 Вт (з 48В живленням),60 Вт (з 12В живленням),90 Вт (з 24В живленням) |
| Кількість портів | 5 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Розпіновка контактів PoE | 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Тип комутатора | Некерований |
| Живлення | 12-48 В |
| Клас захисту | IP40 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 95 / 70 / 29 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару PoE-комутатор 5-портовий E-LINK LNK-IMC005GP з 4 портами PoE
PoE-комутатор 5-портовий E-LINK LNK-IMC005GP – це промисловий некерований комутатор з 4 гігабітними портами PoE та 1 додатковим гігабітним портом, який підтримує передачу живлення та даних по одному кабелю. Працює від джерела живлення 12-48 В та має надійний алюмінієвий корпус, стійкий до вібрацій і екстремальних температур.
Застосування
PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Стійкість до перепаду температур дозволяє використовувати промисловий комутатор від E-LINK навіть у суворих умовах навколишнього середовища.
Ключові властивості та можливості
* 4 PoE-порти 10/100/1000BASE-T RJ45 (IEEE 802.3at/af) та 1-Port 10/100/1000T Ethernet Switch.
* Загальна потужність складає: 60 Вт з живленням 12 В, 90 Вт з живленням 24 В, 120 Вт з живленням 48 В.
* Стандарти РоЕ: IEEE802.3at/af, розпіновка контактів: 4,5+ / 7,8-.
* Підтримка стандартів Ethernet: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.3az.
* Живлення комутатора 12-48 В.
* Підтримка автоматичного визначення MDI/MDI-X, таблиця MAC-адрес на 8K записів.
* Пропускна здатність комутатора: до 10 Gbps, швидкість пересилання пакетів – до 14.88 Mpps.
* Міцний алюмінієвий корпус, монтаж на DIN-рейку або настінний монтаж.
* Працює в екстремальних температурних діапазонах: від -40°C до +80°C.
* Рівень захисту від перевантаження, відновлення після збоїв та захист від зворотної полярності.
* Компактні розміри: 95 / 70 / 29 мм, вага – 250 г.