вверхвниз

IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD2643G2-LIZS2U f=2.8-12mm ІЧ+LED, з 2 мікрофонами 99-00019952
- Немає в наявності
- Код: 99-00019952
13 662 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD2643G2-LIZS2U f=2.8-12mm ІЧ+LED, з 2 мікрофонами
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Кути огляду | Г: 102° - 31°, В: 54° - 17°, Д: 122° - 35° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 332 / 98 / 94 мм |
| Вага | 1.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 662 ₴







