вверхвниз

Опис товару
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD2T47G2H-LI (eF) f=4mm, ІЧ+LED
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Кути огляду | Г: 89.2°, В: 45.5°, Д: 108.2° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ISAPI, ISUP, ONVIF, SDK |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 290 / 93.3 / 91.2 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 843 ₴







