вверхвниз

IP PTZ-відеокамера з WiFi 5MP Dahua DH-P5AE-PV f=4mm, ІЧ+LED, з мікрофоном 99-00017643
- Немає в наявності
- Код: 99-00017643
3 696 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Dahua DH-P5AE-PV f=4mm, ІЧ+LED, з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1920) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-345° / 0°-80° |
| Кути огляду | Г: 80°; В: 58°; Д: 104° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Сумісність | CGI, ONVIF, P2P, RTMP, SDK |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Виявлення руху,Класифікація цілей |
| Оптичний зум | 4x |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 141 / 111 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 696 ₴






