Опис товару
IP-відеореєстратор 64-канальний 32Mp Dahua DHI-NVR5864
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Обсяг пам'яті | до 16 ТБ |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 8 |
| Роздільна здатність запису | 32 Мп |
| IP-камери | 64 |
| RS232 | 1 порт |
| Тривожні (релейні) виходи | 8 |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Сумісність | CGI, ONVIF, SDK |
| Відеовихід | HDMI x2, VGA x2 |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2, USB-A 3.0 x 5 |
| Кількість жорстких дисків | 8 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 64 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Аудіовходи | 1 |
| Smart функції | Аналітика за рахунок NVR,Аналітика за рахунок відеокамер,Виявлення облич,Захист периметра,Метадані,Розпізнавання автомобільних номерів,Розпізнавання облич,Розумне виявлення руху (SMD),Теплова карта |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Інтерфейси | RJ45 x2 (1000 Mb), RS232, RS485 |
| Мережеві інтерфейси | 2х (10/100/1000 Mbps Ethernet port, RJ-45) |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | AC 220 В |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 440 / 458 / 89 мм |
| Вага | 6.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 025 ₴






