вверхвниз

IP-відеокамера з Wi-Fi автономна 8Mp Ezviz BC1C 4K (cs-BC1C), f=2.8mm, на акумуляторних батареях, ІЧ+LED, з мікрофоном 99-00021574
- Немає в наявності
- Код: 99-00021574
9 990 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера з Wi-Fi автономна 8Mp Ezviz BC1C 4K (cs-BC1C), f=2.8mm, на акумуляторних батареях, ІЧ+LED, з мікрофоном
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Кути огляду | Г: 113°, В: 60°, Д: 135° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення людини,Виявлення руху |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 5 В, Акумуляторна батарея 10400 мА·год |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 149.33 / 62.95 / 62.95 мм |
| Вага | 348 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴








