вверхвниз

Опис товару
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1043G2-IUF f=4mm, з мікрофоном
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Кути огляду | Г: 76°, В: 41°, Д: 90° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 79 м |
| Спостереження за об'єктом | 31 м |
| Розпізнавання об'єкта | 15 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ISAPI, ONVIF, SDK |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Класифікація цілей |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 171 / 66 / 69 мм |
| Вага | 270 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 559 ₴







