вверхвниз

IP-відеокамера з WiFi 4MP Hikvision DS-2CV2141G2-IDW(W) f=2.8mm з мікрофоном 99-00023464
- Немає в наявності
- Код: 99-00023464
5 683 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера з WiFi 4Mp Hikvision DS-2CV2141G2-IDW(W) f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | Г: 91°, В: 49°, Д: 108° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Сумісність | ONVIF, SDK |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 120 / 120 / 95 мм |
| Вага | 593 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 683 ₴








