вверхвниз

IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1047G2H-LIUF f=4mm, ІЧ+LED, з мікрофоном 99-00019936
- Немає в наявності
- Код: 99-00019936
6 264 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1047G2H-LIUF f=4mm, ІЧ+LED, з мікрофоном
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | Г: 94°, В: 50°, Д: 110° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ISAPI, ONVIF, SDK |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Класифікація цілей |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 67.9 / 69.8 / 172.9 мм |
| Вага | 550 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 264 ₴







