вверхвниз

IP-відеокамера з WiFi 2Mp Ezviz CB2 (1080P,WH cs-cb2) f=4mm з мікрофоном, з акумулятором 99-00016117
- Немає в наявності
- Код: 99-00016117
5 940 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Ezviz CB2 (1080P,WH cs-cb2) f=4mm з мікрофоном, з акумулятором
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Д: 100°, В: 85°, Г: 46° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення людини,Виявлення руху |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 5 В, Акумуляторна батарея |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 50.5 / 39.1 / 39.1 мм |
| Вага | 87 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴







