вверхвниз

IP-відеокамера з WiFi 2Mp Ezviz CB1 (1080P cs-cb1) f=2.8mm з мікрофоном, з акумулятором 99-00016597
- Немає в наявності
- Код: 99-00016597
3 864 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Ezviz CB1 (1080P cs-cb1) f=2.8mm з мікрофоном, з акумулятором
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 90°; В: 50°; Д: 113° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Smart функції | Виявлення людини |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 5 В, Акумуляторна батарея |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 67 / 63 / 105 мм |
| Вага | 135 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 864 ₴





