вверхвниз

4G IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G/C05S07 f=4mm із сонячною панеллю, акумуляторною батареєю, мікрофоном
- Немає в наявності
- Код: 99-00013924
17 010 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
4G IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G/C05S07 f=4mm з сонячною панеллю, акумуляторною батареєю, мікрофоном
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | Г: 79°, В: 42°, Д: 93° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ISAPI, ONVIF, SDK |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху |
| Підтримка 4G | Так |
| Живлення | DC 12 В, Акумуляторна батарея, Сонячна панель |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 213.7 / 292.4 / 188 мм |
| Вага | 1420 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 010 ₴








