Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12В 150А*год Trinix 12V150Ah LiFePO4
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність акумулятора | 150 Ah |
| Максимальна енергоємність | 1920 Вт*год |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Максимальний струм заряду | 37.5 А |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Максимальний струм розряду | 75 А |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Кількість циклів | > 4000 |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип клем | Т14/М8 |
| Внутрішній опір | 6 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Застосування | Інвертори,Джерела безперебійного живлення,Для дачі,Для квартири,Для офісу,Для сонячних панелей |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Робоча температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 440 / 170 / 240 мм |
| Вага | 17 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12В 150А*год Trinix 12V150Ah LiFePO4
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V150Ah LiFePO4 ємністю 150 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
* набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 4000);
* вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
* швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
* стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
* здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
* без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
* мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
* широкий діапазон робочих температур -15 °C до +60 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V150Ah LiFePO4
* Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
* Вихідна напруга: 12 В.
* Ємність: 150 А·год.
* Кількість циклів: > 4000.
* Максимальний струм заряду: 37.5 А; максимальний струм розряду: 75 А.
* Розміри: 440 / 170 / 240 мм.
* Вага: 17 кг.
* Середній термін роботи за температури +25 градусів становить 12 років.