Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-RM/2000VA/2KW/Ex Pro Online UPS під зовнішній акумулятор
| Бренд | Kraft |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Потужність | 2000 ВА / 2000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вхідна напруга | AC 110-300 В |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Тип акумулятора | AGM,GEL |
| Напруга акумуляторної батареї | 72 В |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Інтерфейси | Слот SNMP |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 450 / 610 / 90 мм |
| Вага | 11.8 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-RM/2000VA/2KW/Ex Pro Online UPS під зовнішній акумулятор
Джерело безперебійного живлення KRF-RM/2000VA/2KW/Ex Pro Online UPS, онлайн (подвійного перетворення), потужністю 2000 ВА / 2000 Вт, з правильною синусоїдою, зовнішні акумуляторні батареї 72 В DC, регульований струм заряду 1-12 А, LCD-дисплей. Монтується у стійку. Підходить для котлів.
Застосування
Онлайн джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням трансформують змінну напругу мережі на постійну і використовуються для організації безперебійного живлення систем безпеки, комп'ютерного та серверного обладнання, офісної техніки тощо.
Ключові властивості і можливості
* Високочастотне однофазне онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням сигналу з правильною синусоїдою.
* Вихідна потужність онлайн ДБЖ складає 2000 ВА / 2000 Вт, коефіцієнт потужності дорівнює 1.
* Підключення зовнішніх акумуляторних батарей 72 В DC.
* LCD-дисплей для відображення стану роботи і батарей.
* Мікропроцесорне керування підвищує надійність.
* Струм заряду налаштовується від 1 до 12 Ампер.
* Можливість налаштовувати напругу батареї.
* EPO – функція аварійного вимикання живлення.
* Корекція вхідного коефіцієнта потужності.
* Доступний режим конвертера.
* Сумісність з генератором.
* Наявні комунікаційні інтерфейси: SNMP-слот, RS232, USB.