IP-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-9192WI-A f=3.6mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Відеокодек | H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 276 / 160 / 76 мм |
| Вага | 1100 г |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-9192WI-A f=3.6mm
IP-відеокамера Light Vision VLC-9192WI-A для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 50 м. Можливе живлення через PoE. Циліндричний металевий корпус із класом захисту IP66.
Застосування
Камеру у металевому корпусі із класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 2 Мп, 1920*1080 пікселів.
* Матриця 1/2.8" AR0237 CMOS.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
* Сучасний стандарт компресії відео H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 50 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Мережевий протокол ONVIF, камера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників, зокрема популярних брендів Dahua та Hikvision.Також підтримуються протоколи обміну даних: TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла).
* Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.