IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2192WI f=3.6mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Відеокодек | H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Бездротове |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 195 / 65 / 65 мм |
| Вага | 550 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2192WI f=3.6mm
IP-відеокамера Light Vision VLC-2192WI з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 20 м. Живлення DC 12 В, блок живлення у комплекті. Запис на карту пам'яті до 64 Гб (купується окремо). Підтримка протоколів TCP/IP, RTSP, ONVIF. Можливість підключення через WEB-інтерфейс. Металевий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 IP-відеокамеру Light Vision VLC-2192WI можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 64 Гб, яку слід придбати окремо.
* Підтримка протоколу обміну даних TCP/IP, RTSP.
* Завдяки підтримці протоколу ONVIF відеокамера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.
* Можливість підключення через WEB-інтерфейс (логін: admin, пароль: admin123456).
* Живлення камери DC 12 В/0.3 А, блок живлення у комплекті DC12В/2A.