IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-4192WI f=2.8mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 120° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Відеокодек | H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCam |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Бездротове |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-4192WI f=2.8mm
IP-відеокамера Light Vision VLC-4192WI з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCam для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, діапазон огляду 120°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 15 м. Вбудовані мікрофон і два динаміки, двосторонній аудіозв'язок. Підтримка протоколу ONVIF. Живлення 12 В – блок живлення купується окремо. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-4192WI можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм з діапазоном огляду 120°.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Може здійснювати запис на безкоштовний P2P хмарний сервіс. Є відправка push-повідомлень на iOS, Android (застосунок CareCam).
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і два динаміки, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
* Завдяки підтримці протоколу ONVIF камера сумісна з мережевими пристроями сторонніх виробників.
* Живлення камери 12 В/2 А. Блок живлення купується окремо.
* До комплекту постачання входять: IP WiFi-відеокамера, кронштейн, монтажний набір, інструкція.