IP-відеокамера з 4G 5Mp Light Vision VLC-0505IG Black f=3.6mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Підтримка 4G | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 175 / 62 / 66 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера з 4G 5Mp Light Vision VLC-0505IG Black f=3.6mm
IP-відеокамера Light Vision VLC-0505IG Black з підтримкою 4G SIM-карти і віддаленого моніторингу із застосунку CamHipro, з роздільною здатністю 2 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, відеокодек H.264, H.265. ІЧ-підсвічування до 25 м. Вбудовані мікрофон і динамік. Протоколи обміну данних TCP/IP, Onvif. Живлення DC 12 В/1 А, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Металевий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Камера працює з SIM-картами Київстар і Vodafone, з оператором Lifecell не працює.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 циліндричну IP-відеокамеру Light Vision VLC-0505IG можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 5 Мп, відеостиснення H.264, H.265.
* Камера оснащена фіксованим об’єктивом 3.6 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби. Наявний механічний ІЧ-фільтр.
* Підтримується робота з 4G SIM-картою.
* Підтримка застосунку CamHipro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
* Підтримка протоколів обміну данних Onvif, TCP/IP.
* Живлення камери DC 12 В/1 А, до комплекту постачання входить блок живлення.