IP PTZ-відеокамера з WiFi 3Mp Light Vision VLC-9248WIA f=3.6mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Відеокодек | H.265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 160 / 100 / 175 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера з WiFi 3Mp Light Vision VLC-9248WIA f=3.6mm
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9248WIA з кронштейном для монтажу, з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°, відеокодек H.265/H.264. ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 15 м. Вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 12 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує автоматичне відслідковування людини. Живлення DC 12 В/2 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9248WIA можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 3 Мп, відеостиснення H.265.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
* Світлочутливість становить 0.1 Люкс.
* Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Порт Ethernet RJ45 10/100M; протоколи обміну даних: TCP/IP, RTSP, ONVIF.
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
* Підтримує виялення руху, захоплення об’єкта.
* Живлення камери DC 12 В/2 А.