IP PTZ-відеокамера з 4G 2Mp Light Vision VLC-9192IG20Z White f=4.7-94mm 20x
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / 0°-90° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 4.7-94 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Відеокодек | H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Підтримка 4G | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 190 / 130 / 235 мм |
| Вага | 1400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера з 4G 2Mp Light Vision VLC-9192IG20Z White f=4.7-94mm 20x
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9192IG20Z White з підтримкою 4G SIM-карти і віддаленого моніторингу із застосунку CamHipro, з роздільною здатністю 2 Мп і моторизованим об'єктивом з фокусною відстанню 4.7-94 мм, кут огляду 96°~26.2°, кут повороту 0-360°, кут нахилу 0-90°, оптичний зум 20x, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 100 м. Вбудовані мікрофон і динамік. Підтримує інтелектуальне стеження за об’єктом, що рухається (автотрекінг). Протоколи обміну данних TCP/IP, Onvif. Живлення DC 12 В/2 А, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Металевий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Камера працює з SIM-картами Київстар і Vodafone, з оператором Lifecell не працює.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9192IG20Z можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність запису 1920*1080 пікселів зі швидкістю 18 к/с, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена матрицею 1/2.8″ SONY307 starlight CMOS, з оптичним зумом 20x і моторизованим об’єктивом 4.7-94 мм.
* Кут повороту 0-360°, кут нахилу 0-90°.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 100 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби. Наявний механічний ІЧ-фільтр.
* Підтримується робота з 4G SIM-картою.
* Підтримка застосунку CamHipro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
* Підтримка протоколів обміну данних Onvif, TCP/IP.
* Живлення камери DC 12 В.
* До комплекту постачання входить блок живлення 12 В/2 А.