IP PTZ-відеокамера з 4G 5Mp Light Vision VLC-9256IG5Z White f=2.7-13.5mm 5x
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1920) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / 0°-90° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Відеокодек | H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Підтримка 4G | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 160 / 100 / 175 мм |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера з 4G 5Mp Light Vision VLC-9256IG5Z White f=2.7-13.5mm 5x
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9256IG5Z White з підтримкою 4G SIM-карти і віддаленого моніторингу із застосунку CamHipro, з роздільною здатністю 5 Мп і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.7-13.5 мм, кут повороту 0-360°, кут нахилу 0-90°, оптичний зум 5x, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 50 м. Вбудовані мікрофон і динамік. Протоколи обміну данних TCP/IP, Onvif. Живлення DC 12 В/2 А, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Металевий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Камера працює з SIM-картами Київстар і Vodafone, з оператором Lifecell не працює.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9256IG5Z можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 5 Мп, максимальна роздільна здатність запису 2560*1920 пікселів зі швидкістю 15 к/с, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена матрицею 1/2.9″ SONY323 low lux CMOS, з оптичним зумом 5x і варіофокальним об’єктивом 2.7-13.5 мм.
* Кут повороту 0-360°, кут нахилу 0-90°.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 50 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби. Наявний механічний ІЧ-фільтр.
* Підтримується робота з 4G SIM-картою.
* Підтримка застосунку CamHipro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
* Підтримка протоколів обміну данних Onvif, TCP/IP.
* Живлення камери DC 12 В.
* До комплекту постачання входить блок живлення 12 В/2 А.