IP PTZ-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-9192WI10Z f=3.6+12mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-120° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 + 12 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED,20 м – ІЧ |
| Відеокодек | H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Бездротове |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 175 / 170 / 110 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-9192WI10Z f=3.6+12mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9192WI10Z з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro, з роздільною здатністю 2 Мп і подвійним об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм + 12 мм, кут огляду 89°, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-120°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 20 м + біле світло до 15 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок. Підтримує інтелектуальне стеження за об’єктом, що рухається (автотрекінг). Протоколи обміну данних TCP/IP, RTSP, Onvif. Живлення DC 12 В/2 А, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9192WI10Z можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність запису 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена матрицею 1/2.7″ CMOS, з подвійним об’єктивом 3.6 мм + 12 мм, з можливістю вільного перемикання фокусної відстані.
* Кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-120°.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м та білому світлу до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби. Наявний механічний ІЧ-фільтр.
* Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис за рухом відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
* Підтримує інтелектуальне стеження за об’єктом, що рухається (автотрекінг).
* Підтримка протоколів обміну данних Onvif, RTSP, TCP/IP.
* Живлення камери DC 12 В/0.8 А.
* До комплекту постачання входить блок живлення 12 В/2 А.